تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

باسلام ضمن تبریک سال نو؛ راستان کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

باسلام ضمن تبریک سال نو؛ راستان کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

آنباکس صفحه نمایش صنعتی: اچ ام آی اینوت hmi invt

در کارگاه ها؛ کارخانجات و به صورت کلی صنایع؛ از دستگاه های مختلف و زیادی استفاده میکنند که هر کدام وضیفه انجام یک کاری را بر عهده دارند. مدیریت و استفاده از این دستگاه ها نیازمند دانش تخصصی و تجربه است؛ اما با وجود صفحه نمایش های صنعتی با نام اچ ام ای یا به انگلیسی HMI کنترل این دستگاه ها را ساده تر می کند و می توان به صورت گرافیکی و با چند دکمه ساده لمسی دستگاه های صنعتی را کنترل کرد که این کار توسط اپراتور مربوطه انجام میشود.
البته که می توان برنامه های پیشرفته و پیچیده تری را هم نیز با این صفحه نمایش کنترل کرد. اما نکته مهم و قابل توجه این است که افراد مختلف می توانند با استفاده از این تجهیزات اتوماسیون صنعتی سریع تر نحوه کار با آن را فرا بگیرند.
صنعت از گذشته تا به امروز دچار تغییرات زیادی شده است که هر لحظه ابزار های جدیدتر و مدرن تری به آن اضافه میشود تا بتوان در زمان کمتر به میزان تولید و بهره وری بیشتری دست پیدا کرد.

امروز هم ما با ویدیو آنباکس جدید از تلویزیون راستان؛ نگاه مختصری به این hmi چینی از برند invt داشتیم که در بازار ایران موجود و قابل ثبت سفارش است اما این اچ ام آی اینوت در برابر سایر برند های چینی به دلیل اینکه تازه وارد بازار ایران شده است زیاد به آن پرداخته نشده است اما ارزش خرید بالایی دارد. لازم به ذکر است که خود برند invt سال های زیادی است که با درایو و اینورتر حجم بازار خوبی را دارد و پیشینه و سابقه اینورترهای اینوت خود مشخصه محبوبیت و کیفیت محصولات آن است.

ٖ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه بیشتر...

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.