باتوجه به نوسانات قیمت ارز؛ فروش آنلاین امکان پذیر نمی باشد. ثبت سفارش فقط با هماهنگی و تماس با پشتیبانی فروش

باتوجه به نوسانات قیمت ارز؛ فروش آنلاین امکان پذیر نمی باشد. ثبت سفارش فقط با هماهنگی و تماس با پشتیبانی فروش

گزارش نمایشگاه صنعت برق تهران 1402 (غرفه اینوت invt)

نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت برق برپا مي گردد فرصت بسيا خوبی است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

در این دوره از نمایشگاه که درتاریخ 23 آبان الی 26 آبان ماه ۱۴۰۲ (8 صبح الی 15 عصر) در تهران برگزار شد، مدیرعامل شرکت مهندسی راستان جناب آقای مهندس سالارپیشه به عنوان نماینده رسمی اینوت (به انگلیسی: invt) نیز در فرقه اینوت حضور یافت.

به نقل از شرکت کنندگان در این نمایشگاه، امسال شرکت کننده های زیادی در نمایشگاه حضور داشته اند و شرکت های مختلف و مطرحی نیز ارایه دهنده محصولات و خدمات خود بودند که باعث افزایش جذابیت و بار علمی نمایشگاه شده بود.

حال می پردازیم به غرقه اینوت که با قدرت در این دوره حضور یافته و سری های مختلف اینورتر های invt را به صورت عینی نمایش داده و محیط های واقعی را شبیه سازی کرده که هر کدام از اینورتر ها مخصوص چه کاری هستند و چه عملکردی را از خود نشان میدهند.

از جمله اتفاقات هیجان انگیز این غرفه، رونمایی از اینورتر های سری GD27 و نمایش قابلیت استاندارد GD350A IP55 و معرفی دیگر سری های اینوت GD10 , GD20 , GD200A , GD350A , GD270 , SPC IP65 بوده است.

مقاله پیشنهادی:  آموزش اینورتر اینوت - جلسه سوم: سری GD20

همچنین با حضور کارشناسان خبره در هر لحظه پاسخگو هرگونه راهنمایی و مشاوره رایگان در خصوص راه حل های صنعتی و… بودند تا هر کسب و کاری بتواند با توجه به نیاز خود بهترین نوع اینورتر را انتخاب کند و هرچه بیشتر از مزایای اتوماسیون صنعتی در تولیدی، کارخانه و کسب و کار خود بهره ببرند.

همچنین در این غرفه به صورت عملی ورکشاپ های تخصصی نیز در رابطه با اینورتر های اینوت برگزار شد. ورکشاپ هایی نظیر برسی قطعات داخلی اینورتر و نحوه تعمیر پذیری آنها برای تعمیرات و استفاده مجدد از اینورتر ها و همچنین سایر مسایل آموزشی که باعث میشود کاربران بیشتر با این برند قدرتمند آشنا شوند.

پیشنهاد میکنم برای اینکه برسی دقیق تر و بهترین داشته باشین ویدیو بالا رو مشاهده کنین که به صورت کامل براتون توضیحات نمایشگاه را داده ایم.

ممنونم از اینکه همراه ما هستید.

electrical industry exhibition report 1402 invt poster rasmi راستان کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.