تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

باسلام ضمن تبریک سال نو؛ راستان کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

باسلام ضمن تبریک سال نو؛ راستان کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

تست درایو ip55 اینوت invt با آب، این اینورتر واقعا ضدآبه!

اینورتر ضدآب INVT (اینوت)

درایوهای GD350A با ظرفیت توان از 4 کیلووات تا 110 کیلووات و با استاندارد مقاومت در برابر نفوذ آب و ذرات (IP55) قابل ارائه می باشند. این استاندارد به معنای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب برای این درایوها است و نشان می دهد که آنها مناسب برای محیط‌هایی با شرایط نسبتاً سخت می‌باشند.

 

شرکت مهندسی راستان(راستان کالا): بازدید از درایو نصب شده سری ip 55 در شرکت پتروشیمی جزیره خارک در بدترین شرایط اب و هوا (رطوبت و گرد غبار ) بعد از شش ماه بدون حتی کوچک ترین پوسیدگی و گرد خاک در برد های داخلی

test drive ip55 invt with water 1 1 test drive ip55 invt with water 1 2

 

گواهی ip55 چیست؟

استاندارد IP55 یک معیار برای ارزیابی مقاومت یک لوازم الکترونیکی یا مکانیکی در برابر نفوذ آب و ذرات است. IP به معنای “Ingress Protection” یا محافظت در برابر ورودی‌ها است و تعدادی عدد و گاهی حرف به این نوع استاندارد اضافه می‌شود تا نشان دهد که چقدر این لوازم الکترونیکی در مقابل نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم هستند.

در استاندارد IP55:

  • عدد اول (5) نشان‌دهنده مقاومت در برابر گرد و غبار است. عدد 5 به این معناست که لوازم الکترونیکی محافظتی دارند که در برابر گرد و غبار معمولی مقاوم هستند و نفوذ گرد و غبار به مقدار معقولی جلوگیری می‌کنند.
  • عدد دوم (5) نشان‌دهنده مقاومت در برابر آب است. عدد 5 به این معناست که لوازم الکترونیکی محافظتی دارند که در برابر پراکندگی آب از هر جهت (پخش آب) مقاوم هستند. این به معنای مقاومت در برابر رطوبت و رشته‌های آبی است که به میزان معقولی بر روی لوازم الکترونیکی تأثیر نمی‌گذارد.

استفاده از لوازم الکترونیکی با استاندارد IP55 معمولاً در محیط‌هایی که به مرور زمان با گرد و غبار و رطوبت مواجه می‌شوند، مفید است. مثال‌هایی از این محیط‌ها شامل صنایع خودروسازی، صنعت برق و الکترونیک، محیط‌های صنعتی با تولید گرد و غبار، و همچنین برخی برنامه‌های استفاده خارج از اتاق می‌شوند.

کاربرد اینورتر GD350 IP55 اینوت invt

  • صنعت خودروسازی: درایوهای الکترونیکی IP55 می‌توانند برای کنترل موتورهای الکتریکی در خطوط تولید خودروها و تجهیزات جانبی مورد استفاده قرار گیرند.
  • صنعت برق و الکترونیک: این درایوها در تجهیزاتی که در معرض رطوبت و گرد و غبار هستند، مانند تجهیزات برقی در زیرساخت‌های الکتریکی و الکترونیکی، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • صنایع بازیافت و پالایش: در محیط‌هایی که با ذرات گرد و غبار و مواد مایع سر و کار دارند، ممکن است این درایوها برای کنترل تجهیزات مورد استفاده باشند.
  • صنعت کشاورزی: کنترل موتورهای کشاورزی و تجهیزات مرتبط در مزارع و محیط‌های کشاورزی از دیگر کاربردهای این نوع درایوها می‌باشد
  • و سایر کاربری ها و مصارف که می تواند برای هر شخصی
ٖ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه بیشتر...

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.