حضور شرکت مهندسی راستان در نمایشگاه برق و اتوماسیون صنعتی مشهد؛ ۱۲ الی ۱۵ تیرماه (مطالعه توضیحات)

تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

باسلام ضمن تبریک سال نو؛ راستان کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

باسلام ضمن تبریک سال نو؛ راستان کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تلفن تماس جهت استعلام قیمت و موجودی محصول: 09158910345

کلاس حضوری آموزش کنترلر بوسترپمپ در راستان کالا برگزار شد!

با سلام و احترام خدمت همراهان گرامی شرکت مهندسی راستان

به اطلاع می‌رساند، در تاریخ 17 اردیبهشت ماه، کلاس آموزشی کاربردی “چگونگی استفاده از کنترلر بوستر پمپ” با تدریس جناب آقای موسوی در مجموعه پارک علم و فناوری نوجوانان مشهد، از ساعت 15 الی 19 برگزار گردید.

در این دوره آموزشی، قابلیت‌های مختلف کنترلر بوستر پمپ به صورت یک به یک تشریح و نحوه استفاده از آنها در موارد مختلف، متناسب با نوع پروژه، آموزش داده شد.

علاوه بر این، در آپدیت جدید کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ، قابلیت‌های جدیدی همچون:

  1. برای تابلو فرمان های دور ثابت با سنسور فشار تا ۵پمپ
  2. برای تابلو فرمان های دور ثابت با پرشر سویچ تا ۵ پمپ
  3. برای تابلو فرمان های دور ثابت با پرشرسویچ داری پمپ پیشرو (ژاکی پمپ تا ۵ پمپ ON/OFF مد های دور ثابت)
  4. و…

اضافه شده است که در این جلسه به آموزش جامع تمامی این مباحث و امکانات به صورت دقیق پرداخته و برای نحوه استفاده صحیح و حرفه‌ای از آنها آموزش ارائه گردید.

با توجه به اهمیت کاربرد کنترلر بوستر پمپ در پروژه‌های مختلف پس از برگزاری این جلسه، شرکت‌کنندگان از دانش و مهارت‌های جدیدی بهره‌مند شدند. این مهارت‌ها به ایشان کمک می‌کند تا با استفاده از این دانش، منبع درآمدی برای خود ایجاد کرده و یا در مسیر شغلی خود ارتقا یابند.

قطعاً، فرایند آموزش و کسب مهارت جدید باید همواره در برنامه زندگی و کاری ما جای داشته باشد و کلاس‌های آموزشی مختلف مانند این دوره، می‌توانند به عنوان راهنما و تسهیل‌کننده مسیر یادگیری مهارت‌های جدید عمل کنند.

boosterpump controller training class 1 6

دانلود فایل مطالب آموزشی

boosterpump-controller-training-class-PDF.pdf

عکس از کلاس

boosterpump controller training class 1 1 boosterpump controller training class 1 3 boosterpump controller training class 1 4 boosterpump controller training class 1 5

ٖ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه بیشتر...

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.