اخبار فروشگاه

جناب آقای مهندس ” قدس ” پیشکسوت برق صنعتی مشهد در راستان

 

جناب آقای مهندس ” قدس ” پیشکسوت برق صنعتی مشهد در راستان

 

با توجه به سابقه درخشان صنعت و صنعتگران و کارخانجات صنعتی فوق العاده موفق از قدیم الایام تا بحال در مشهد ، قطعا وجود مهندسان برق صنعتی خیلی موثر و قابل توجه بوده است زیرا که برق صنعتی در راه اندازی یک مجموعه کارخانه و یا کارگاه های صنعتی فوق العاده مهم و پر اهمیت می باشد.
ازین رو جناب آقای ” مهندس قدس ” با سابقه ای از دهه 1350 تا بحال در حوزه برق صنعتی در مشهد ، یکی از این مهندسان بوده است.

ایشان از مؤسسین اتحادیه برق صنعتی مشهد و فعال در این حوزه از سالهای قبل انقلاب اسلامی ایران تا بحال می باشند.

ما در مجموعه شرکت مهندسی راستان وظیفه خود میدانیم تا قدوم این پیشکسوت برق صنعتی مشهد را بین خودمان ارج نهیم و حق این پیشکسوتان که به گردن ما هست را نیز با احترام و تقدیر از اینان پاس بداریم و به دیده منت نهیم.

تایید و تصدیق عملکرد مجموعه مهندسی راستان در حوزه بر ق و اتوماسیون صنعتی از دید این بزرگان و همکاری با ایشان ، پیشکسوتان برق صنعتی مشهد و کشور برگ زرینی دیگر از افتخارات مهندسی راستان می باشد.

مجموعه مهندسی راستان با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت و اقتصادی و همچنین خدمات پس از فروش 24 ساعته توانسته تایید این بزرگان را داشته و همکاری ایشان را در کنار خود داشته باشد.

امیدواریم که از وجود این پیشکسوتان در کشور بهره برده و از تجربیاتشان کمال استفاده را ببریم و همچنین قدردان زحمات این بزرگان نیز باشیم.

شرکت مهندسی راستان وارد کننده و توزیع کننده محصولات برق و اتوماسیون صنعتی در کشور می باشد ، محصولاتی از قبیل : اینورتر ( کنترل دور ) – سرو موتور – PLC & HMI – استپرموتور – کنترلر های دیزل ژنراتور – ادوات و تجهیزات ماشین آلات CNC  از قبیل : ریل و واگن ، بالسکرو و مهره ، دنده شانه ای ساده و مورب ، انواع موتور های سرعت بالا ( اسپیندل موتور ) – انواع گیربکس های خورشیدی و دقت بالا می باشد.

شرکت مهندسی راستان با تیم فنی مجرب قابلیت مشاور و طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی مختلف را دارد که می توانید رزومه کارهای انجام شده توسط این شرکت را در بخش پروژه ها و راهکار های صنعتی در سایت ملاحظه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.